Dziś opowiem wam o miejscu które wywarło we mnie wiele emocji oraz zaskoczyło swoją postacią ..

 Dosyć  niedawno bo na początku lutego 2019 wraz z ekipą postanowiliśmy odwiedzić miejsce które kilka lat temu było najlepszą imprezownią na całej Opolszczyznie. Droga była nam bardzo sprzyjająca iż klub znajdywał się przy głównej drodze dzięki czemu nie mieliśmy większych trudności by go zlokalizować. Po dotarciu pod samą imprezę miałam wątpliwości czy klub jest na pewno upuszczony, przed wejściem stały stoliki, popielniczki kanapy ulotki , oraz drzwi które były otwarte jakby czekały na pierwszych gości .
Po wejściu do środka naszą uwagę przykuł ogromny bar rozciągający się na długość całej sali. Nie mogło w nim oczywiście zabraknąć asortymentu kart z drinkami i zdobień zachęcających do dalszego zwiedzania.

Naszym kolejnym etapem zwiedzania było serce dyskoteki, czyli główna sala składająca się z dwóch pięter kolejnego baru na którym leżały kufle drinki i pozostałości sprzęt. Dookoła było widać strefy z lożami oraz stoliki gdzie stacjonowali ludzie.  Wyglądało to jakby ludzie w pośpiechu nagle zostawili wszystko i po prostu wyszli ..

Oczywiście jak każdy klub posiadał on backstage , do którego warto było zajrzeć .
Długi korytarz rozciągający się na całe skrzydło z wieloma pokoikami w których, znajdywało się m.in. biura i główna siedziba bossa .Eksploracja tego miejsca zajęła nam bardzo dużo czasu , miejsce było na tyle spore że posiadało ono swoją własną mapkę na która ułatwiła nam zwiedzanie.

Ostatnim przystankiem naszej podróży był główny hol w którym znajdywała się potężna szatnia posiadająca trochę ubrań wieszaki z numerkami oraz wejściówki .
Jestem pod wielkim wrażeniem gdyż, placówka zachowała się w bardzo dobrym stanie , oczywistością jest kradzież i przywłaszczenie sprzętu oraz elementów wyposażenia natomiast duża część się uchowała. Największym zaskoczeniem było to że klub nie   jest nawiedzonym zamkiem czy opuszczonym szpitalem,a panuje tam mroczna przytłaczająca grobowa atmosfera cisza spokój , nasze głowy przechodziło tysiące myśli co spowodowało tak gwałtowny zwrot akcji w tym miejscu? Dlaczego miejsce pozostało nagle zamknięte ? Kiedyś tętniące życiem przyjmujące tysiące gości stoi opuszczone i popada w ruinę ..

Poniżej zostawiam wam pełną relacji z tego niesamowitego miejsca .

 

1 249 Wyświetleń

Opuszczony Klub Dyskotekowy

Średnia Ocena Urbexa:
6.5

Stan budynku

9.0/10

Klimat

7.0/10

Strach

2.0/10

Atrakcyjność

8.0/10

Dodaj komentarz

Please Login to comment
avatar
  Subscribe  
Powiadom o