Pewnego dnia stwierdziliśmy, że pojedziemy ze znajomym zbadać jeden z kolejnych urbexów, ktory na pewno się pojawi na stronie jak i na YouTube. Wbrew pozorom w większości naszych wypraw, najpierw jedziemy zbadać ewentualne zagrożenia oraz sprawdzić jak z wejściem. Wracając z potencjalnego urbexu, moją uwagę przyciągnął pewien obiekt, z daleka wyglądający jak pozostałość jakiegoś pałacu lub jego części. Rzeczywistość była zupełnie inna coś co zobaczyłem to nie pałac a jeden z budynków starego PGR.

Stwierdziliśmy, że zatrzymamy się i zbadamy ten budynek. Po podjechaniu pod samą bramę naszym oczom pojawiła się brama oraz budka strażnicza. Wróciłem więc do samochodu złapałem za kamerę i poszedłem nagrywać. Poszliśmy najpierw na prawo i zaczęliśmy od eksploracji budynku w którym najprawdopodobniej znajdowało się biuro, wchodząc tam pierwszy raz troszkę zwątpiliśmy. Słyszeliśmy jakby ktoś tam był jakiś bezdomny i szurał butami po podłodze, jak szybko się okazało jednak to wiatr dmuchający w niewyobrażalnie dużą ilość dokumentów oraz gazet.

Kolejnymi etapami zwiedzania były puste hale, w których kiedyś produkowano nawozy. Najlepiej przedstawią ten klimat te fotki, które umieszczę poniżej.

W jednej z hali znaleźliśmy  substancje chemiczne, które zapewne służyły do wytwarzania chemicznych nawozów.(Widoczne na filmie) oraz nowe nieużyte opakowania służące do pakowania nawozu.

Na prawdę obiekt ten jest super klimatycznym miejscem pod różnego rodzaju sesje fotograficzne. Niestety z wyposażenia nie zostało prawie nic. Uważam jednak, że wszystko nadrabia stary PGRowski klimacik i wygląd budynków.

Zapraszam na film:

 

850 Wyświetleń

0.00
4.8

Stan budynku

6.0/10

Klimat

7.0/10

Strach

0.0/10

Atrakcyjność

6.0/10

Dodaj komentarz

Please Login to comment
avatar
  Subscribe  
Powiadom o